Kariéra

Síť21 > O nás > Kariéra

Společnost Síť21 s.r.o. je ryze česká společnost se sídlem v Otrokovicích, zabývající se poskytováním telekomunikačních služeb v rámci celé ČR. V případě zájmu se obraťte na telefonní číslo 577 664 335 nebo na e-mail kariera@sit21.cz. Společnost vypisuje výběrové řízení na následující pracovní pozice:

    Zavřít formulář

    Projektant optických sítí

    Náplň práce:

    • projektování rozsáhlých optických sítí
    • evidence optických sítí v Bentley Fiber
    • vyřizování ÚS a ÚR
    • jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek
    • vytváření projektových nabídek
    • navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení

    Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání
    • zkušenosti s projektováním optických sítí
    • znalost práce v Bentley Microstation
    • výborné komunikační dovednosti
    • analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům
    • řidičský průkaz skupiny B

    Nabízíme:

    • perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
    • motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
    • osobní vůz i pro soukromé účely
    • domácí připojení k internetu zdarma
    • výhodné tarify na telefonování
    • pružná pracovní doba
    • profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu
    • možnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech
    • příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv

    Technik optických sítí

    • instalace zemních i nadzemních optických tras
    • instalace optických kabelů
    • svařování optických vláken
    • měření a vyhodnocování optických vláken
    • konfigurace aktivních prvků (switche, routery)

    Požadujeme:

    • SŠ vzdělání elektrotechnického směru
    • praxi s instalacemi a svařováním optických sítí
    • preciznost a spolehlivost
    • vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
    • manuální zručnost a schopnost práce ve výškách

    Nabízíme:

    • špičkové technické zázemí