Informace o projektu

Síť21 > Děkujeme obědem > Informace o projektu

 

DĚKUJEME OBĚDEM!

 

Současná situace je pro každého z nás hodně náročná, ale i přesto je krásné pozorovat tu vstřícnost, jak si všichni navzájem pomáhají a táhnou za jeden provaz. Někteří šijí roušky, dobrovolníci nakupují seniorům, roznáší potřebné věci a spoustu dalšího. Proto jsme se i my rozhodli, že nebudeme nečinně sedět a taky pomůžeme.

 

Spustili jsme projekt s názvem: DĚKUJEME OBĚDEM, kterým myslíme na lidi z jednotek integrovaného záchranného systému (IZS). Hasiči, policie a záchranná služba je v první linii, nasazují pro nás životy a za to jim patří velké DÍKY.

 

Tito lidé mnohdy nemají přístup ke kvalitnímu jídlu, a proto jsme se rozhodli pro ně uvařit a přivézt jim jídlo zdarma. První jídla budeme rozvážet od pondělí na území města Zlína. V dalších dnech chceme pomoci i v dalších městech Zlínského kraje.

 

My jsme připraveni pracovat zdarma, ale potřebovali bychom finanční podporu na zaplacení vstupních nákladů při vaření jídel. Chcete-li podpořit dobrou věc, pošlete, prosím, libovolnou částku na tento transparentní účet:

 

123-1584190227/0100

 

Předem děkujeme za jakoukoliv částku na podporu této iniciativy.

 

Věřte, společně to zvládneme.

 

Kolektiv Síť21